Tip redakcie

Bezva ženská na krku

Bezva ženská na krku Počet fotiek v galérii: 1

Vo štvrtok 13. októbra 2016 sa v Bratislave stretli vzácni hostia z filmového sveta: Tomáš Hoffman, Jiří Vejdělek, Marek Jeníček, Petra Hřebíčková, či Kristína Svarinská. Čo sústredilo osobnosti českého a slovenského filmového neba na jedno miesto? 

No predsa slávnostná premiéra nového českého filmu Bezva ženská na krku, ktorá sa konala za účasti hlavnej protagonistky filmu Petry Hřebíčkovej a mladej nadanej slovenskej herečky Kristíny Svarinskej. Svojou účasťou prispeli k príjemnej atmosfére aj režisér, scenárista a producent filmu Tomáš Hoffman, scenárista a producent Jiří Vejdělek a producent Marek Jeníček.

Večer otvorila a svojim šarmantným humorom spestrila Adela Banášová, nechýbali na ňom známe slovenské osobnosti, dobré víno od Terra Parna, kvalitný alkohol od Fine Destillery, či nápoje od Zlatej studni a napečené dobroty od Dr. Cake a Cukrárne Floril. Samozrejmosťou bola aj skvelá nálada...

Filmová pochúťka od tvorcov komédie Ženy v pokušení a Muži v nádeji prichádza do slovenských kín. A zahrajú si v nej Ondřej Vetchý, Petra Hřebíčková, Miroslav Táborský, Jiří Langmajer, Tereza Kostková, Václav Postránecký, či Kristína Svarinská. Komédiu Bezva ženská na krku Vám prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK. V každom dobrom kine už od 20. októbra.

Podobné články

Tip redakcie

Kam vyraziť tento rok na dovolenku? Skúste Áziu aj Ameriku

Zdroj foto: Shutterstock

Leto klepe na dvere, a vy stále neviete, kam tento rok vyrazíte k moru? Máme pre vás 3 tipy na aktív...

Tip redakcie

Pohodlie a štýl v jednom? Vyberte si Air Jordan

Zdroj obrázka: Kiselev Andrey Valerevich / Shutterstock.com

Na čo myslíte, keď si obúvate svoje tenisky? Je to komfort pri nášľape, mäkkosť materiálov zvršku a ...