Tip redakcie

CURAPROX Baby podporuje prirodzený vývin

CURAPROX Baby podporuje prirodzený vývin Počet fotiek v galérii: 1

Značka CURAPROX prichádza s revolučnou radou CURAPROX Baby – biofunkčnými produktami pre najmenších, ktoré podporujú ich optimálny vývin a rast. Biofunkcionalita znamená, že používanie produktov je v harmónii s prirodzeným vývinom dieťaťa.

Cumlík CURAPROX Baby zaujme už svojím vzhľadom. Okrem upokojovania drobca podporuje prirodzený vývin zubov, úst a čeľuste. Je navrhnutý špeciálne tak, aby predchádzal komplikáciám spôsobenými bežnými cumlíkmi, ako sú deformácia čeľuste, predkus či dýchanie ústami. Už počas prvých mesiacov bábätka tak môžete výrazne znížiť riziko, že bude v budúcnosti musieť nosiť strojček.

Cena 24,90 eur (balenie obsahuje 2 ks cumlíka a krabičku na cumlík)


Nemusíte sa báť ani neustáleho vyvárania cumlíka po páde na zem. Stačí držiakom CURAPROX Baby pripnúť cumlík o horný diel oblečenia bábätka a zašpinenie aj strácanie cumlíka bude minulosťou.

Cena 6,75 eur

Neoceniteľnou pomôckou pri prerezávaní zubov je hryzadielko CURAPROX Baby. Pomáha znižovať bolesť aj nepohodlie počas prerezávania a vďaka nemu sa tak zaobídete bez analgetických gélov. Rôznorodý povrch spolu s hrkálkou pomáha pri rozvoji senzomotorických schopností dieťaťa. Výnimočným robí toto hryzadielko aj predná časť s gumenými štetinkami – vďaka nej je pre bábätko skvelou prípravou na skutočné umývanie zúbkov.

Cena 14,99 eur

Prvé pokusy v umývaní zubov sú často spojené s odporom dieťaťa. Zubná kefka Curakid od prvých zúbkov však poteší rodičov špeciálnym konceptom, vďaka ktorému sa bude dieťa na umývanie zubov tešiť. Extra jemné vlákna CUREN® sú rovnako šetrné k zubom aj ďasnám. Hlavička potiahnutá gumou znižuje riziko poranenia a nepríjemných pocitov počas umývania. Vďaka špeciálnej ergonómii kefka skvele sadne do detských aj dospelých rúk.

Cena 3,19 eur


Všetky produkty CURAPROX Baby boli vyvinuté renomovanými odborníkmi a ústna dutina drobcov sa vďaka nim bude vyvíjať v úplnej harmónii s prirodzeným rastom. Ruka v ruke so zdravým vývinom bábätiek je aj ich psychická pohoda. Produkty CURAPROX Baby si preto zamilujú nielen deti, ale aj ich mamičky a oteckovia. Celej rodine prinesú pokojný spánok a dni naplnené spokojným detským úsmevom.

Viac informácií získate na www.curaproxbaby.sk.

Podobné články

Tip redakcie

Vyberáte si novú podlahu? Tu sú hlavné výhody laminátovej podlahy

Zdroj foto: Shutterstock

Maličkosti, ktoré sú dôležité. Aj tak by sa dala opísať podlaha. Hoci tvorí podstatnú časť každej mi...

Tip redakcie

Dovolenka v Karibiku? Postačí správny samoopaľovák a pár dobrých rád

Zdroj foto: Shutterstock

Drinky na pláži, soľ vo vlasoch a slnkom pobozkaná pokožka. Aj keď je dovolenka ešte v nedohľadne, p...