Tip redakcie

Zažite najlepší víkend vášho života

Zažite najlepší víkend vášho života Počet fotiek v galérii: 1

Chceli by ste zažiť nezabudnuteľný wellness, gurmánsky či párty víkend? Teraz je to skutočne jednoduché – stačí sa len zapojiť do súťaže značky Eduscho. 

Navyše nemusíte nikam cestovať, váš vysnívaný GRANDE VÍKEND totiž príde priamo za vami a vy si tak najúžasnejšie chvíle vychutnáte v pohodlí svojho domova pri šálke lahodnej kávy spolu so svojou rodinou a priateľmi.

Víkend je časom, keď si chceme chvíle voľna užiť naplno, no často musíme za vysnívanými zážitkami cestovať dlhé hodiny. Prečo si však nevychutnať najúžasnejšie dva dni voľna tam, kde sa cítime najlepšie a s tými, ktorých máme najradšej? Načo zabíjať čas cestovaním, keď teraz váš vysnívaný víkend môže prísť priamo za vami domov?

Stačí sa len zapojiť do súťaže Grande víkend a vybrať si relax podľa vašich predstáv. Či už je to gurmánsky, wellness či párty víkend - v pohodlí domova sa o vás postará tím ľudí, vďaka ktorému si budete môcť užiť voľno bez upratovania a zhonu. Vychutnať si tie najlepšie jedlá, oddýchnuť si pri wellness aktivitách či užiť si oslavu s rodinou a priateľmi nebolo nikdy jednoduchšie. Okrem Grande víkendov je pre vás pripravených aj množstvo vecných cien, ktoré sa žrebujú každý týždeň.
Užite si chvíle pohody so šálkou lahodnej kávy Eduscho a zažite najlepší víkend vášho života s vašimi najbližšími, veď najlepšie zážitky sú také, s ktorými sa môžete podeliť. Viac informácií o súťaži Grande víkend nájdete na: http://grandevikend.eduscho.sk/. Neváhajte, súťaží sa len do 20.11.2016.

 

Podobné články

Tip redakcie

Vyberáte si novú podlahu? Tu sú hlavné výhody laminátovej podlahy

Zdroj foto: Shutterstock

Maličkosti, ktoré sú dôležité. Aj tak by sa dala opísať podlaha. Hoci tvorí podstatnú časť každej mi...

Tip redakcie

Dovolenka v Karibiku? Postačí správny samoopaľovák a pár dobrých rád

Zdroj foto: Shutterstock

Drinky na pláži, soľ vo vlasoch a slnkom pobozkaná pokožka. Aj keď je dovolenka ešte v nedohľadne, p...