Tip redakcie

Skutočne vegánske lahôdky pre vaše vlasy

Skutočne vegánske lahôdky pre vaše vlasy Počet fotiek v galérii: 1

Žijete zdravo, nakupujete bio potraviny a šetríte prírodu napríklad používaním ekologických čistiacich prostriedkov? Tak prečo nedopriať rovnakú starostlivosť aj svojim vlasom? V dnešnej dobe je na trhu veľa „zdravých“ kozmetických výrobkov, ale teraz prichádzajú na slovenský trh naozajstné lahôdky pre vaše vlasy od švédskej kozmetickej značky Maria Nila.

Značka Maria Nila pôsobí na švédskom trhu už vyše 40 rokov, má vlastnú výrobnú továreň v Helsinborgu, kde starostlivo vyvíja každý jeden produkt. Všetky výrobky majú certifikáty, ktoré dokazujú, že sú maximálne šetrné a čisto vegánske, čiže neobsahujú žiadne sulfáty ani parabény. Maria Nila ponúka rady z oblasti starostlivosti o vlasy, ako aj produkty určené na styling a záverečnú úpravu vlasov. Každá rada sa skladá zo šampónov, kondicionérov a masiek a je niečím unikátna, či zameraná na konkrétny typ vlasov. Príjemným bonusom je, že prípravky chránia farbu vlasov.

Naozajstnou vychytávkou je rada Colour Refresh, ktorá ponúka výlučne iba výživné vlasové masky. Výnimočné sú však tým, že obsahujú aj farebné pigmenty, ktoré vám umožnia dočasne tónovať alebo aj úplne zmeniť farbu vašich vlasov. Masky sú zmývateľné, vydržia 4 – 10 umytí a okrem toho, že sa vám dokonale postarajú o vlasy, môžete si zaexperimentovať aj s ich farbou. Dostupné sú v štyroch farebných sadách – svetlé odtiene pre blondínky a svetlovlásky (napríklad Vanilla), neutrálne odtiene bez farebných pigmentov (napríklad Pearl Silver, ktorá neutralizuje žlté odtiene a zaistí vám bezchybný studený odtieň), stredne tmavé odtiene vhodné pre svetlé, ale i tmavé vlasy (napríklad Cacao Red) a na záver pre odvážne je pripravená sada intenzívnych odtieňov, ktoré sú nesmierne bohaté na farebné pigmenty (napríklad Vivid Violet).

Masky Colour Refresh vlasy ošetria, hydratujú a dodajú im výživu vďaka slnečnicovému výťažku, ktorý je bohatý na antioxidanty a chráni pred poškodením vlasov UV žiarením. Arganový olej vlasy zjemní a poskytne ich farbe dokonalú ochranu. O vlasovú kutikulu sa postará mliečny proteín a vlhkosť vo vlasoch zachová provitamín B5. Vlasy ostanú po použití jemné a lesklé.

Produkty sú určené predovšetkým pre profesionálov v kaderníctvach, kde si ich môžete zakúpiť aj na domáce použitie.

Sledujte aj náš Facebook a majte aktuálne novinky vždy medzi prvými.

 

Podobné články

Tip redakcie

Vyberáte si novú podlahu? Tu sú hlavné výhody laminátovej podlahy

Zdroj foto: Shutterstock

Maličkosti, ktoré sú dôležité. Aj tak by sa dala opísať podlaha. Hoci tvorí podstatnú časť každej mi...

Tip redakcie

Dovolenka v Karibiku? Postačí správny samoopaľovák a pár dobrých rád

Zdroj foto: Shutterstock

Drinky na pláži, soľ vo vlasoch a slnkom pobozkaná pokožka. Aj keď je dovolenka ešte v nedohľadne, p...