Tip redakcie

Prečo mlieť zbytočne?

Prečo mlieť zbytočne? Počet fotiek v galérii: 1

Stačí si vychutnať novú kávu NESCAFÉ AZERA pre nekonvenčných pôžitkárov!

Sebavedomie! Nezávislosť! Kreativita! Ikonická rozpustná káva NESCAFÉ uvádza novú značku pre nekonvenčné osobnosti, ktoré idú v živote svojou vlastnou cestou. Prémiové kávové menu NESCAFÉ AZERA Americano a Espresso, najobľúbenejšie čierne šálky z kaviarní, vás svojou charakteristickou arómou čerstvo pomletých kávových zŕn naladia na domácu pohodu!

 

Prekvapte seba a svoje okolie nielen výraznou chuťou kávy aj v pohodlí domova! NESCAFÉ AZERA je sebavedomá kombinácia rozpustnej a mletej kávy so zamatovou vrstvou kávovej cremy (peny), na ktorej si uletíte. Staňte sa baristom u seba doma, choďte svojou cestou a ukážte priateľom, že si užívate život plnými kávovými dúškami! Party do rána, raňajky s dievčaťom vášho srdca alebo popoludňajší zraz s priateľmi? NESCAFÉ AZERA sa stane pravou rukou každého kávového pôžitkára, ktorý pripraví svoju kávu zase o kvapku pohodlnejšie - u seba doma!

NOVINKA NESCAFÉ AZERA AMERICANO

NESCAFÉ AZERA Americano je káva s neodolateľne jemnou a bohatou chuťou. Svojou charakteristickou arómou čerstvo namletých kávových zŕn vás naladí na kaviarenskú pohodu. Každá šálka prináša zamatovú vrstvu kávovej cremy (peny). NESCAFÉ AZERA Americano si najdokonalejšie vychutnáte, keď ju naservírujete do 200ml hrnčeka.

NOVINKA NESCAFÉ AZERA ESPRESSO

NESCAFÉ AZERA Espresso je káva s drsnejšou a pritom veľmi vyváženou chuťou. Výrazná aróma čerstvo namletých kávových zŕn vás vtiahne do sveta kaviarenskej kultúry. Každá šálka vás poteší zamatovou vrstvou kávovej cremy (peny) rovnako ako u Americana. NESCAFÉ AZERA Espresso je najchutnejšie v menšej, 90ml šálke.


Espresso a americano – poznáte rozdiel?

Ak túžite po bohatej, čistej chuti kávy s intenzívnou arómou, potom je pre vás espresso pravdepodobne tým pravým kávovým nápojom. Espresso nie je len extrémne koncentrovanou šálkou kávy, ide tiež o spôsob varenia kávy a základ pre prípravu mnohých ďalších kávových nápojov vrátane cappuccina, macchiata a latte.

Káva americano, ktorá je naopak jemnejšia, sa zrodila počas druhej svetovej vojny, kedy americkí vojaci mali všeobecne radšej ľahšiu kávu v porovnaní s Európanmi. Tak sa rozhodli pridať do svojho malého espressa horúcu vodu a vytvorili menej horkú kávu s ľahším telom, ktorá je tým pravým variantom pre milovníkov jemnejších chutí.
Káva NESCAFÉ AZERA Americano je dostupná v obchodoch za odporúčanú maloobchodnú cenu 3,99 € (60 g) a 5,99 € (100 g). Káva NESCAFÉ AZERA Espresso je dostupná v obchodoch za odporúčanú maloobchodnú cenu 5,99 € (100 g).
Viac info na www.nescafe.sk

Podobné články

Tip redakcie

Svetlo z displejov smartfónov ohrozuje naše zdravie

Zdroj: Honor

Koľko hodín trávite pozeraním na displej smartfónu? Napovieme vám: v priemere ide o 40% bdelého času...

Tip redakcie

Workshopy s koňmi pre deti ako prevencia

Zdroj: Pepco

Čoraz častejšie sa hovorí o tom, ako nám kone môžu napomáhať vo viacerých sférach. So zvieratami si ...