Tip redakcie

Zážitok v troch dimenziách pre váš šatník

Zážitok v troch dimenziách pre váš šatník Počet fotiek v galérii: 1

Doprajte svojmu šatníku zaslúženú starostlivosť a ochranu. Postarajte sa o cenné kúsky vašej garderóby s novým radom obľúbenej značky Perwoll – Perwoll renew 3D. Vďaka jedinečnému zloženiu získa vaše oblečenie hneď tri rozmery nádhernej farby – intenzívny, žiarivý a dlhotrvajúcí. Jednoducho presne ten odtieň, do ktorého ste sa pri kúpe outfitu zamilovali. 

Postarajte sa o svoj šatník

Naše oblečenie je počas dňa vystavené mnohým zaťažkávajúcim skúškam, ktoré si niekedy ani neuvedomujeme. Pot, nepriaznivé počasie, časté pranie, rôzne druhy znečistenia – to všetko ho postupne znehodnocuje, výsledkom čoho je strata pôvodnej farby a kvality tkaniny, zašednutie a obávané žmolky. Doprajte vášmu šatníku náležitú ochranu vďaka novinke Perwoll renew 3D a s ním spojené výhody mimoriadne účinného 3D zloženia.

Pre milovníkov farieb aj pre športovcov

Nový Perwoll renew 3D jednoducho presne vie, aký typ starostlivosti vaše oblečenie potrebuje, a to nezávisle od citlivosti jeho materiálov. Vašim farbeným, čiernym a bielym obľúbeným kúskom zo šatníka zabezpečí zážitok v 3 dimenziách v podobe intenzity, stability a žiarivosti farieb. K dispozícii je v troch variantoch.
Pri praní funkčného oblečenia sa vďaka variantu Perwoll sport activecare 3D pre športové oblečenie môžete zase spoľahnúť na „refresh efekt“, funkčnosť membrán a neutralizáciu zápachu.
S Perwollom tak vyperiete teraz bez problémov rôzne druhy textílií, a to bez toho, aby stratili svoju pôvodnú farbu a tvar. Špeciálna receptúra svojim posilneným zložením chráni každé jedno vlákno a udržuje jeho pôvodnú farbu. Už vás tak nemusí trápiť zašednutie spôsobené praním.
Na pultoch obchodov ho nájdete od 1.augusta 2016. Odporúčaná maloobchodná cena je 3,99€ (1l), 6,99€ (2l) a 9,99€ (3l).

Podobné články

Tip redakcie

Funkčné zóny každej kuchyne

Zdroj foto: Shutterstock

Vo viacpočetných rodinách možno práve kuchyňu považovať za najvyťaženejšiu miestnosť v domácnosti. P...

Tip redakcie

Pozrite sa, ktoré štýlové (a funkčné) veci by nemali v detskej izbe chýbať

Zdroj obrázku: Photographee.eu / Shutterstock.com

Navrhnúť praktický, no zároveň štýlový priestor, v ktorom budú vaše deti tráviť čas a rásť, sa môže ...