Tip redakcie

Doprajte si zlaté Vianoce so Somatom GOLD

Doprajte si zlaté Vianoce so Somatom GOLD Počet fotiek v galérii: 1

Vianočné pečenie, vyváranie, početné rodinné návštevy a s tým spojené hordy použitého riadu – aj také sú najkrajšie sviatky v roku očami gazdinky. 

Tento rok preto prichádza opäť na pomoc limitovaná edícia prémiového radu tabliet do umývačky Somat GOLD, s ktorou bude umývanie riadu hračka. Uľahčite si už tak náročné chvíle v kuchyni a užívajte si sviatočnú pohodu v kruhu najbližších.

 

Zabudnite na zdĺhavé umývanie riadu s polovičným účinkom alebo, nebodaj, opakované umývanie. Spoľahnite sa na prémiový rad tabliet do umývačky Somat GOLD. Elegantný zlatý obal v sebe skrýva hneď 12 najmodernejších funkcií pre účinné umývanie a ochranu riadu i samotnej umývačky. Počas umývania sa aktivuje napríklad ochrana pred trvalým zakalením skla, funkcia pre lesk nerezového riadu alebo príboru, ale aj funkcia oplachovača, či funkcie soli, ktoré štandardné čističe v sebe nemajú. V čase nadmerného vianočného varenia a pečenia každá gazdinka mimoriadne uvíta i funkciu rýchleho schnutia a funkciu predmáčania, ktorá pomáha odstraňovať pripáleniny a zaschnuté zbytky jedla bez inak nutného predmývania riadu.
Navyše, Somat GOLD limitovaná edícia je úplne bezfosfátová, obohatená o kyselinu citrónovú a v boji proti pripáleninám ešte účinnejšia.
Na predajniach je limitovaná edícia k dispozícii od Októbra 2016 za OMC 13,99€ (40 ks v balení) a 17,99€ (60ks v balení).

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...