Tip redakcie

Nákupné srdce Bratislavy zažije jedinečnú vankúšovú bitku

Nákupné srdce Bratislavy zažije jedinečnú vankúšovú bitku Počet fotiek v galérii: 1

Vankúšobranie v CENTRAL Parku!

V duchu hesla, že hier a zábavy nie je nikdy dosť sa v CENTRAL Parku už čoskoro odohrá dychberúca aktivita. Druhý ročník vankúšovej bitky s originálnym názvom Vankúšobranie chce prilákať mladých ľudí a ukázať im príjemnú a netradičnú formu odreagovania. Zaujímavé podujatie, ktoré sa odohrá na zelenej streche OC CENTRAL, má pre účastníkov pripravený bohatý program.

Vankúšobranie môžete zažiť na vlastnej koži 9. septembra od 16.00 do 21.00 hod. Takouto hravou a atraktívnou formou sa snaží Mestský parlament mladých hlavného mesta propagovať príležitosti napomáhajúce k rozvoju mladých ľudí. Preto budú priamo na podujatí prítomné aj rôzne organizácie, ktoré pomáhajú mladým cestovať a objavovať, nimi sú napríklad Leaf, Aiesec, Mladiinfo SK, BDC či Inex.

Vankúšová vojna je súčasťou mnohých svetových veľkomiest a Bratislava nie je výnimkou. Tento ročník je výnimočný tým, že prvých 111 účastníkov dostane vankúše, bez ktorých by bitka jednoducho nebola možná.

Pre návštevníkov je pripravený aj bohatý sprievodný program. O zábavu sa postará rapper MARKS aj mladá kapela Cirkus kus. Tanečné vystúpenie predvedie TK Spektrum, prednášku o dobrovoľníctve odprezentuje Bratislavské dobrovoľnícke centrum. Na tých, ktorým nebude stačiť vankúšová bitka, čaká inovatívny šport Kinball. Kreatívne duše si zas môžu zasúťažiť v kreslení na vankúš. Aby pri tom všetkom nevysmädli, pitný režim zabezpečí McDonald´s. Príďte sa zabaviť, v CENTRAL Parku to bude skrátka žiť!

Podobné články

Tip redakcie

Funkčné zóny každej kuchyne

Zdroj foto: Shutterstock

Vo viacpočetných rodinách možno práve kuchyňu považovať za najvyťaženejšiu miestnosť v domácnosti. P...

Tip redakcie

Pozrite sa, ktoré štýlové (a funkčné) veci by nemali v detskej izbe chýbať

Zdroj obrázku: Photographee.eu / Shutterstock.com

Navrhnúť praktický, no zároveň štýlový priestor, v ktorom budú vaše deti tráviť čas a rásť, sa môže ...