Tip redakcie

Osvedčená klasika s novou receptúrou – Premium Zlatý klas s prírodnou vanilkou

Osvedčená klasika s novou receptúrou – Premium Zlatý klas s prírodnou vanilkou Počet fotiek v galérii: 1

Slováci už majú svoje zlato v kuchyni. Ochutnajte jeho prémiovú chuť

Zlatý klas tvorí súčasť našich domácností už celé generácie a pri príprave krémových dezertov je takmer nenahraditeľný. Ak vám však doteraz chýbala chuť a vôňa pravej vanilky, máme pre vás dobrú správu. Zlatý klas prichádza s prémiovou verziou a poteší aj tých najnáročnejších. Obsahuje totiž vanilkový struk a extrakt z vanilky Bourbon z ostrova Madagaskar. Vyskúšajte novú receptúru osvedčenej klasiky a doprajte výnimočnú chuť svojim dezertom.

Tradícia z Bolerázu pri Trnave

Keď sa povie Zlatý klas, takmer každý si predstaví nezabudnuteľný symbol kukuričného klasu v zlatej farbe na obale. Vďaka svojej dlhoročnej tradícii výroby doslova zľudovel a stal sa nenahraditeľným členom mnohých slovenských domácností. Tak ako na začiatku, aj dnes putuje k svojim spokojným zákazníkom z výrobne v Boleráze pri Trnave. Aj preto môže o sebe hrdo prehlásiť, že píše históriu Dr.Oetker na Slovensku.

Nový rozmer chuti

Tak, ako sa mení doba, menia sa aj naše chute a stávajú sa náročnejšími. Rozmaznajte tie svoje niečím špeciálnym, vyrobeným z tých najkvalitnejších ingrediencií. Premium Zlatý klas s prírodnou vanilkou si jednoducho zamilujete, a to vďaka obsahu vanilkového struku a extraktu z vanilky Bourbon priamo z Madagaskaru.

Všestranné použitie

Inšpirujte sa prémiovou chuťou Zlatého klasu a čarujte v kuchyni. Či už chystáte poctivý krémeš podľa rodinnej receptúry alebo štýlový moderný dezert z časopisu, Premium Zlatý klas s prírodnou vanilkou je to pravé pre váš recept. Jeho lahodná vanilková chuť i vôňa si vás okamžite získa, rovnako ako jednoduchá príprava a osvedčená kvalita, ktorá vám navyše zaručí dokonalý výsledok.

Odporúčaná maloobchodná cena Premium Zlatý klas s prírodnou vanilkou (40g): 0,49€ - 0,55€

Podobné články

Tip redakcie

Ako dať dole zaseknutý prsteň?

Zdroj: shutterstock

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali na prste zaseknutý váš obľúbený zlatý prsteň, ktorý ste nevedel...

Tip redakcie

Deň matiek v krásnom balení

Zdroj: vhcosmetics.sk

Misiou Sanctuary Spa je zdôrazňovať dôležitosť starostlivosti o seba. Matky pod tlakom každodenných ...