V biznise / Eventy

Existuje správny životný balans?

Existuje správny životný balans? Počet fotiek v galérii: 24
Zdroj foto: ITALKA

Uplynulý rok sa niesol v talianskom duchu módy. Martina Molčan v januári 2022 otvorila butik v Šamoríne a o pár dní, s prichádzajúcim rokom 2023, Italka oslávi svoje prvé narodeniny. Ako predčasný narodeninový darček začiatkom decembra otvorila showroom talianskej módy v Bratislave.

Takmer každá žena má rada módu, takmer každá žena je rada výnimočná a takmer každá žena sa chce páčiť – v prvom rade sama sebe a potom aj svojmu okoliu. Keď všetky tieto premenné dosadíme do jednoduchého vzorca, zistíme, že každá žena žiari, keď žiari aj vo svojom vnútri.

Prepojenie vnútornej a vonkajšej krásy nie je náhoda

Začiatkom decembra sme slávnostne otvorili nové priestory – showroom talianskej módy. Otvorenie sa nieslo v ženskom duchu a jeho hlavnou myšlienkou bolo práve prepojenie vnútornej pohody s vonkajšou krásou. Platí to už dávno a len málokto chápe hĺbku myšlienky - len, keď sa cítime dobre vo svojom vnútri, vieme si užiť aj vonkajšiu krásu.

Počas slávnostného otvorenia sme poukázali na prepojenie celkového stylingu žien, a to vďaka ukážkam využitia jedného, resp. rovnakého kúsku oblečenia v rôznych variantoch outfitov – hdoné na bežný deň aj večernú party. Žijeme v rýchlej dobe, kedy nemáme veľa času, preto výber vhodných kúskov nám nemusí zabrať celý deň. Modelky predviedli, ako zladiť rifle na bežný deň, ale aj nato, ako ich je možné skombinovať na vernisáž, či oslavu. U nás, v Italke je vždy prvoradé cítiť sa pohodlne a štýlovo a nebáť sa skombinovať i zdanlivo neskombinovateľné. Móda je veľmi hravá a v dnešnej dobe i nekonvenčná, takže je úplne v poriadku skombinovať tepláky so sakom, či šaty s mikinou.

Nepodceňujte celkový imidž  

K celkovému looku nám dopomohla make up artistka Sára, ktorá nám priblížila tipy, ako sa líčiť na rôzne udalosti a o úpravu vlasov sa celý večer starala Mirka Stroková z úspešného salóna Strokoway, ktorý dlhé roky navštevuje aj Italka.

Celkový imidž nás urobí krásnymi zvonka, ak sa však necítime dobre samy so sebou, ani ten najkrajší make up a najúžasnejšie šaty nám nedodajú sebavedomie. Práve preto sme tento večer spojili s MindArt terapeutkou Libuškou. Porozprávala nám o nárokoch, ktoré na seba ženy v tejto dobe kladú a ako si môžeme udržať vnútorný balance pri naplňaní vlastných cieľov a vedieť požiadať o pomoc iných.

Italka v Bratislave

Našu prvú predajňu, kamenný butik, ktorý je otvorený šesť dní v týždni, sme otvorili minulý rok v Šamoríne. V bratislavskom butiku nepôjde o klasickú predajňu, ale je to showroom, v ktorom okrem iného bude k dispozícii niekoľko noviniek.

Pripravili sme pre vás koncept private shopping, kde pri dobrej kávičke vo vopred dohodnutom čase sa budeme venovať iba vám. Poskytneme vám osobný styling na mieru, a to v čase, ktorý bude venovaný iba vám. Základom je úvodná konzultácia, kde si dohodneme termín a vopred si doladíme aj vaše preferencie, či hľadáte outfit na špeciálnu udalosť, alebo si chcete vymeniť celý šatník. Jej cieľom je pripraviť sa a premyslieť si kombinácie a vy si tak môžete ušetriť čas strávený nakupovaním.  Private shopping môžete absolvovať aj bez predstavy, čo by ste si chceli vybrať a necháte to na pocit, čo vám padne v danej chvíli do oka. Môžete so sebou zobrať svoju kamarátku, mamu, sestru - základom je dobrý pocit, ktorý si môžete dopriať pri pití dobrej talianskej kávičky. Túto službu poskytujeme bezplatne, takže už je len na vás, kedy sa rozhodnete pre príjemne strávený čas v našom talianskom showroome, kde okúsite kúsok Talianska bez nutného cestovania. Private shopping poskytujeme aj v našej predajni v Šamoríne - ak je pre vás toto miesto bližšie a vhodnejšie.

A keďže naše otvorenie sa nieslo v duchu ženskej krásy, radi by sme sa podelili o túto skúsenosť i s našimi klientkami pod názvom Women Italian Vibe. Hlavnou myšlienkou tohto konceptu je zažiť príjemný večer s Talianskom v duši, v spoločnosti svojich kamarátok. Počas večera môžete absolvovať  napr. poradenstvo v líčení (aj s nalíčením), styling na mieru, občerstvenie (zahŕňa taliansku kávu, talianske prosecco, možnosť objednania jedla, či koláčikov), fotografovanie, ktoré zveční túto udalosť, prípadne motivačný workshop na rôzne ženské témy, poradenstvo v oblasti výživy a mnoho ďalších aktivít, ktoré vám poskytnú príjemne strávený čas s vašimi kamarátkami. Je len na vás, ako si vyskladáte váš balíček a užijete si to naplno.

Stavte na správny životný balans

Vonkajšia krása pramení zvnútra, a preto sa o ňu starajme, a preto je naším cieľom je poskytnúť vám taký priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre nielen navonok, ale aj zvnútra. Máme pre Vás pripravené zaujímavé koučky, ktoré vás inšpirujú a motivujú k vlastnému uzdraveniu a zabezpečia ten správny životný balans.

Tento balíček si môžete vyskladať podľa individuálnych potrie. Je vhodný pre kamarátku, ktorá bude mať narodeniny, alebo rozlúčku so slobodou, alebo len sa konečne chcete stretnúť s kamoškami a stráviť čas naplno? Vyskladajte si ten správny balíček vhodný iba pre vás a vaše kamarátky. Máme rady individuálny prístup, preto nás neváhajte kontaktovať a všetko spolu doladíme na mieru, aj práve preto konkrétnu cenu vieme upresniťindividuálne podľa zvolených aktivít.

Milujeme ženskú energiu a radi sa navzájom inšpirujeme, preto ak chcete nasať kúsok našej energie, ktorá je jemne talianska, tak neváhajte a ozvite sa nám a nasadnite na vlnu talianskej pohody a vychutnajte si čas s nami.

Podobné články

V biznise / Eventy

Zuppa v Zanzibare

Zuppa v Zanzibare

Zuzana Pačindová, zakladateľka detskej odevnej značky a rodinnej firmy Zuppa poskytla náhľad ďalším ...

V biznise / Eventy

Domčine Laskonky v Zanzibare a v Monster ´ s Cafe

Domčine Laskonky v Zanzibare a v Monster ´ s  Cafe

Dominika Onofrejová rozpovedala svoj príbeh a predala svoje skúsenosti ďalším aktívnym mamičkám, kto...