Lifestyle

Speváčka Mária Čírová si povedala áno s dlhoročným partnerom, hudobným producentom Mariánom Kachútom

Speváčka Mária Čírová si povedala áno s dlhoročným partnerom, hudobným producentom Mariánom Kachútom Počet fotiek v galérii: 1

Po deväťročnom vzťahu si v sobotu 19. augusta povedali svoje áno úspešná speváčka Mária Čírová a jej partner, hudobný producent Marián Kachút. Dvojica sa rozhodla spečatiť svoj partnerský zväzok iba pred zrakmi najužšej rodiny.

Po deviatich rokoch spoločného života sa svoju lásku rozhodli oficiálne spečatiť speváčka Mária Čírová a producent Marián Kachút. Jeden z najkrajších a najostrejšie sledovaných párov slovenského šoubiznisu sa vzal v tichosti a sobáš až do poslednej chvíle v médiách neavízoval.

„S Maroškom sme boli zasnúbení celých deväť rokov,“ prezrádza speváčka. „Svadba bola teda od začiatku v pláne, ale ako to býva, vždy ju v plánoch niečo posunulo, v našom prípade narodenie prvého či druhého dieťatka, pracovné povinnosti a podobne. Pred pár mesiacmi sme sa obaja zhodli, že deti už vyrástli, takže už si svadbu užijú spolu s nami. Veľmi sa tešíme a vnímame to ako ďalší dôležitý životný posun v našom vzťahu. Myslím si, že je krásne a naozaj výnimočné, ak si niekto dokáže povedať áno aj po deviatich rokoch spoločného života a s dvomi deťmi. Som rada, že tento okamih prišiel práve teraz,“ dodáva Mária.

Ako miesto na konanie sobáša i hostiny si dvojica vybrala romantické priestory nitrianskeho hotela Zlatý kľúčik. Ako obaja prezrádzajú, práve tento hotel je ich obľúbeným miestom, kde s kapelou často prespávajú, keď cestujú po Slovensku kvôli koncertom a vystúpeniam. „Je to už taký náš domovský hotel, keď potrebujeme, vždy tam radi prespíme, cítime sa tam dobre, je to pokojné miesto s krásnym výhľadom na celú Nitru, s výborným jedlom a dýcha romantickým provensálskym štýlom, čiže ideálne miesto na svadbu,“ hovorí speváčka a na margo augustového termínu svadby dodáva, že jediným kritériom pri výbere dátumu bolo, aby bola svadba počas školských prázdnin.

Nevesta sa vydávala v svadobných šatách od ateliéru Pronovias Barcelona zo svadobného salónu WEM Márie Miklánkovej a ženícha obliekla značka Lombardi Fashion House. Svadobné šaty speváčka doplnila rodinnými šperkami po svojej babičke a popolnočné šaty dozdobila šperkami z dielne slovenskej šperkárky Lucie Šimončič, značky SKVOST.

Šaty pre družičky dodal salón SUAY, ktorý vlastní Miss Supranational Europe 2015 Petra Sliacka, rod. Denková. Oblečenie pre malé družičky a družbov dodala značka Lindex.

Hotel Zlatý kľúčik sa postaral nielen o svadobné priestory, ale tiež o svadobné menu. Víno pre svadobčanov dodala spoločnosť WLC, Wine Lovers Club a someliér Roman Milata. O hudbu sa počas svadby postaral dlhoročný kamarát ženícha a nevesty, DJ Carlo.

Na bezproblémový priebeh sobáša a svadobnej hostiny dozerala svadobná agentúra Spicy Wedding.

Cesty úspešnej speváčky a uznávaného hudobného producenta sa skrížili pred rokmi vďaka spoločnej vášni k hudbe. Zoznámili sa v roku 2008 na autorskej súťaži Coca-Cola PopStar, v ktorej obaja zvíťazili (Marián sa stal v roku 2000 prvým víťazom súťaže so svojou kapelou Seven Days To Winter a Mária poslednou víťazkou v roku 2008). Bezprostredne po výhre Mária nahrala svoj debutový album v nahrávacom štúdiu Creative Music House. Hudobným producentom albumu sa stal Marián Kachút. Mesiac po odovzdaní albumu sa z Márie a Mariána stala oficiálne dvojica nielen v práci, ale i v súkromí. V roku 2009 sa im narodil prvorodený syn Hugo (8) a o tri roky neskôr dcéra Zoe (5). Marián Kachút je v súčasnosti Máriiným manželom, hudobným producentom i manažérom.

Viac info:

www.mariacirova.sk
www.facebook.com/mariacirova
www.instagram.com/mariacirova
www.zlatyklucik.sk

 

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...