Lifestyle

Hip Hop Žije 2017 opäť otvára festivalovú sezónu

Hip Hop Žije 2017 opäť otvára festivalovú sezónu Počet fotiek v galérii: 1

Festival Hip Hop Žije oslávi v lete piate výročie vo veľkom štýle, dôkazom čoho je aj nadupaný line-up plný stálic aj nových mien československej rapovej scény

Za posledných pár rokov sa bratislavský festival Hip Hop Žije vypracoval na jednu z najnavštevovanejších slovenských hudobných udalostí pod holým nebom. Každoročne tento rapový sviatok privíta niekoľko tisíc fanúšikov, ktorí aj týmto spôsobom podporujú svojich obľúbených interpretov a tí im na oplátku predvedú zväčša nezabudnuteľné vystúpenia. V aktuálnom roku oslávi Hip Hop Žije už piate narodeniny, a tak môžeme očakávať, že organizátori zaručene posunú latku ešte o niečo vyššie ako sme boli zvyknutí. Neodmysliteľnou súčasťou sú nielen zaužívané mená slovenskej a českej rapovej scény, no priestor už tradične dostanú aj nováčikovia, ktorým sa počas roka podarilo zaujať svojou tvorbou.

Po vzore predošlých ročníkov bude aj jubilejné Hip Hop Žije 2017 otvárať festivalovú sezónu, a to od 30. júna do 2. júla. Návštevníkov pochopiteľne najviac zaujíma samotný line-up. Tešiť sa môžete na Ega, Rytmusa, Pil C-ho, Moma, Majka Spirita s H16, Separa s DMS, Nerieš, Karla, Ty Nikdy, Supu, Delika, prvýkrát aj české formácie Supercrooo či Azurit Kingdom a samozrejme veľa, veľa ďalšieho. Zároveň je už možné si na stránke www.hiphopzije.sk zakúpiť lístky v predpredaji, za zatiaľ zvýhodnenú sumu. ICh počet je kapacitne obmedzený a čoskoro sa bude cena navyšovať.

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...