Lifestyle / Móda

Jesenný trend inšpirovaný krevetami

Jesenný trend inšpirovaný krevetami Počet fotiek v galérii: 1

Na januárovom London fashion weeku, kde sa predstavili trendy pre tohtoročnú jeseň a zimu, po prvý raz značka vlasovej kozmetiky TONI & GUY česala prehliadku módnej návrhárky Hannah Weiland, ktorá tvorí pod značkou Shrimps.

Stylisti pomohli dotvoriť jej kolekciu plnú tlmených farieb a geometrických vzorcov. Módne kúsky boli vytvorené predovšetkým z tartanovej vlny a PVC. Chýbať samozrejme nesmela ani krevetová potlač. Účesy modeliek boli založené na krútených vrkočoch. 

TONI&GUY už dlhodobo spojuje módu a vlasy. Produkty tejto značky vám umožnia vyskúšať si na sebe účes z prehliadkového móla a naozaj vyjadriť svoje pravé ja od hlavy až k päte.

Krok 1
Začnite so suchými vlasmi, do ktorých nanesiete TONI&GUY Gel v spreji pre vlnité vlasy. Ten vlasom dodá perfektnú textúru, flexibilitu a uľahčí ďalšiu prácu s nimi. Jemné vlasy sčešte dozadu.

Krok 2
Vlasy rozdeľte na dve časti. Ľavú časť obtočte zospodu okolo pravej, ktorú držte rovno. Ďalej točte jeden prameň v smere hodinových ručičiek a druhý proti. Vznikne vám vrkoč vypadajúci ako lano. Účes nasprejujte TONI&GUY silne tužiacim lakom na vlasy, ktorý mu zaistí perfektnú kontrolu.

Krok 3

Koniec vrkoča zaistite elastickou gumičkou, ohnite ho na polovice a zaistite pinetkami. Nakoniec naneste TONI&GUY rozjasňujúci vlasový parfum a TONI&GUY Sérum pre vysoký lesk vlasov, aby ste účesu dodali jedinečnú vôňu a lesk a zabránili ste poletovaniu vlasov

Podobné články