Lifestyle

Vanda spojí rytmy Argentíny, Kuby i Kolumbie jediným koncertom v Bratislave!

Vanda spojí rytmy Argentíny, Kuby i Kolumbie jediným koncertom v Bratislave! Počet fotiek v galérii: 1
adam dilej

Slovenská speváčka Vanda aktuálne pracuje na svojom treťom štúdiovom albume. Uplynulých šesť mesiacov strávila na Slovensku, no už o pár dní opäť odletí do Argentíny, kde žije a tvorí. 

Tesne pred odletom sa predstaví na jedinom koncerte v Bratislave spoločne so zaujímavými hosťami – slovenskou formáciou La3noCubano a kolumbijskou speváčkou Riou.


Foto: Adam Dilej


Exotické rytmy inšpirované Latinskou Amerikou sa spoja v Bratislave v jediný večer, 20. septembra. Na veľkom jesennom koncerte sa totiž spoločne so svojimi hosťami predstaví speváčka Vanda, dlhodobo žijúca v Argentíne.
Slovenská umelkyňa, ktorú preslávil spev v španielskom jazyku, čoskoro predstaví prvý singel z pripravovaného už tretieho albumu a pred odchodom do svojej druhej domoviny Argentíny pozýva fanúšikov na trojkoncert do kaviarne Lucaffé v centre Bratislavy.

Pozvanie na koncert prijali a svoje umenie predvedú tiež dvaja hudobní hostia, jeden domáci a druhý zahraničný. Budú nimi obľúbená slovenská multižánrová kapela La3noCubano a kolumbijsko-americká speváčka Ria, aktuálne pôsobiaca v Hamburgu. Vandu i Riu budú sprevádzať uznávaní hudobníci Matúš Ferko (klávesy), Peter Bulík (gitara), Ajdži Sabo (bicie).

Naposledy Vanda upútala v singli La Peregrina, balade He´s Just A Man z posledného štúdiového albumu Introspective a v dynamickom latino mash-upe.


Fanúšikovia si Vandu môžu pamätať napríklad aj zo staršej piesne Not Today https://www.youtube.com/watch?v=TVySG7pS2Ew z predošlého albumu Astrology.

La3noCubano, veľká srdcovka milovníkov koncertov a festivalov, je multižánrová slovenská kapela hrajúca rytmy z celého sveta - africké, latinsko-americké, arabské, cigánske, balkánske, drum&base či funky. Pestrý dynamický hudobný mix navyše dopĺňajú sviežou príchuťou slovenského folklóru 

Ria je speváčka a songwriterka z Kolumbie, vyrastala v USA a momentálne žije a pôsobí v nemeckom Hamburgu 

Koncert sa uskutoční v utorok 20. septembra o 19.30 v bratislavskej kaviarni Lucaffe. Vstupenky sú v predaji TU

Viac info: www.vandamusic.com; www.facebook.com/music.vanda, www.twitter.com/vandamusicwww.instagram.com/vanda.music 

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...