Lifestyle / Zdravie

Mladšie vyzerajúca pleť vďaka tvárovej gymnastike

Mladšie vyzerajúca pleť vďaka tvárovej gymnastike Počet fotiek v galérii: 1

radí Iveta Štecová, certifikovaná trénerka tvárovej gymnastiky

Nazrite s nami do tajov tvárovej gymnastiky. Iveta Štecová, certifikovaná trénerka tvárovej gymnastiky prezrádza na svojej webovej stránke cviky určené na precvičenie svalov tváre, ktorých výsledkom je prirodzene pevnejšia a mladšie vyzerajúca pleť. V tomto článku vám prinášame 3 cviky, ktoré pomôžu spevniť kontúry brady, prispejú k plnším perám a pevnejším lícam.

Pevný krk

Vyrovnane a pohodlne si sadnite, oprite sa. Ramená držte dole. Otvorte ústa a sánku mierne vytlačte vpred, pohľad smerujte nahor. Vypnite krk a hlavu jemne zakloňte, ramená tlačte čo najviac nadol, napnutie krčných, ramenných svalov musíte cítiť. V napätí držte 5 sekúnd. Celkovo sa zaktivizuje regenerácia pokožky a spriepustní lymfatický systém.

Plné pery

Klasický bozk. Našpúľte pery do bozku a tlačte z celej sily jednu proti druhej. Snažte sa pery čo najviac vytiahnuť. Držte 5 sekúnd a nahlas cmuknite. Cmuknutie cvik zintenzívni. Opakujete 10 krát.

Stredná a vnútorná časť líc

Vyslovte I tak, že sa naširoko usmejete, pery široko roztiahnete, zuby a pery držíte pri sebe a kútiky ťaháte smerom do strán. Stupňujte napätie vo svaloch. Urobte 10 opakovaní s výdržou 5 sekúnd.

Ďalšie cviky nájdete na stránke www.tvarova-gymnastika.sk a pozrieť si ich môžete aj v tomto videu:


Pre krajšiu pleť odporúča Iveta Štecová aj K2 AntiAge od Kompavy, ktorý obsahuje prospešné látky pre telo a pleť.

“Sama som ho vyskúšala. Presvedčili ma účinné látky, ako koenzým Q10, ale aj extrakt z brokolice. Môj prvý postreh bol ten, že mám viac energie, už som nepotrebovala popoludňajšiu kávu, v noci som naopak výborne spala a ráno sa zobudila úplne svieža. Tento produkt spúšťa aj produkciu kolagénu a je to vidieť. Je to oveľa lepšie ako krém alebo sérum. Vyživuje pleť z vnútra. Najlepšie je, že vôbec nemám chuť na sladké. Ja sladké milujem, ale odkedy užívam tento produkt, chuťové bunky držím na uzde,“ hovorí Iveta.

 

Elixír mladosti v kapsulách

Zastaviť starnutie je výzva, s ktorou bojujú už desaťročia všetky kozmetické značky. Medicína naň pozná botox, príroda účinné bylinky. Príroda je však najlepšia liečiteľka. Otestujete biologicky čistý výživový doplnok K2 AntiAge od slovenského výrobcu Kompava. Tieto zázaračné kapsule vám zlepšia tvorbu bunkovej energie, zvýšia vašu celkovú vitalitu, zlepšiť sexuálne zdravie, mentálnu bystrosť a koncentráciu. K2 AntiAge vám pomôže účinne predchádzať syndrómu vyhoretia. Už po pár týždňoch sa budete cítiť ako znovuzrodení. Nemusíte sa detoxikovať, lebo aj to za vás kapsule urobia. Kapsule totiž obsahujú mix exotických rastlín, ktoré majú v Ázii tisícročnú tradíciu. Obsahujú podhubie húsenice čínskej či ženšen pravý, ale aj čosi domáce - hroznové jadierka a extrakt z brokolice. Doprajte si silu, sviežosť, krásu a vitalitu a vyskúšajte silu K2 AntiAge od Kompavy. Viac nájdete na www.kompava.sk

 

Podobné články

Lifestyle / Zdravie

Venujte dostatočnú pozornosť svojej pleti aj v zime

Venujte dostatočnú pozornosť svojej pleti aj v zime

Vonku je každým dňoch chladnejšie a zima nám klope na dvere. 

Lifestyle / Zdravie

Vitamíny - strážcovia našej dobrej nálady

Vitamíny - strážcovia našej dobrej nálady

Jeseň je štandardne obdobie plné rozmanitých farieb, mnohých životných zmien a nových situácií. S tý...