Lifestyle

Ženy, nájdite stratené sebavedomie vďaka workshopu Dove Academy

Ženy, nájdite stratené sebavedomie vďaka workshopu Dove Academy Počet fotiek v galérii: 1

Dove dlhodobo pomáha ženám vidieť a uvedomovať si ich krásu. Dvanástim záujemkyniam teraz ponúka exkluzívnu možnosť zmeniť prístup k životu a objaviť svoju vnútornú aj vonkajšiu krásu vďaka projektu s názvom Dove Academy Workshop.

Práve teraz Dove hľadá medzi Češkami a Slovenkami 12 žien, ktoré majú jedinečnú možnosť zúčastniť sa špeciálneho víkendu v luxusnom wellness rezorte Svatá Kateřina v Českej republike a znovu objavia svoje sebavedomie, ženskosť i novú životnú energiu. V termíne od 2. až 4. septembra na nich budú čakať konzultácie s odborníčkami na osobný rozvoj, Mgr. Jitkou Nesnídalovou a PhDr. Tatianou Lesayovou, ktoré im budú radiť, ako riešiť rôzne životné situácie. O svoje skúsenosti a inšpiratívne tipy sa v rámci víkendového pobytu podelia tiež ambasádorky projektu, obľúbené herečky Michaela Maurerová za Českú republiku a Henrieta Mičkovicová za Slovenskú republiku. Zovňajšku 12 účastníčok sa budú venovať profesionáli z radov make-up artistov, kaderníkov a módnych stylistov, ktorí im pomôžu nájsť štýl dokonale zvýrazňujúci ich osobnosť a krásu.

Chcete sa zúčastniť?

Pošlite svoj životný príbeh. Napíšte, čo je príčinou vašej nedostatočnej sebadôvery (či už je to rozchod s partnerom, strata zamestnania či roky strávené na materskej dovolenke) a uveďte, čo pre vás znamená krása a ako ovplyvňuje vaše sebavedomie a váš život. Všetko vyplňte do 12. augusta do prihlasovacieho formulára na www.smekrasne.sk/workshop a priložte aktuálnu fotografiu. Získajte vďaka značke Dove sebavedomie a buďte hviezdou svojho života!
Viac informácii nájdete na www.smekrasne.sk/workshop.

Podobné články

Lifestyle

Kaliforňan: Bratislavské ikonické misky

Zdroj: Kalifornan

S myšlienkou otvoriť si vlastnú prevádzku v gastrobiznise sa Šimon Smrtič pohrával už dlho. Príprava...

Lifestyle

Celulitída je pekná otrava. Otravuje život aj štíhlym ženám

Zdroj: Sarah Sarkozy

Na prípravu našej postavičky do leta stále nie je neskoro. Ak vás trápi škaredá "pomarančová" pokožk...