Knihy

Michaela Zamari roztápa prvý sneh horúcou novinkou Nebol si v pláne

Michaela Zamari roztápa prvý sneh horúcou novinkou Nebol si v pláne Počet fotiek v galérii: 1
Zdroj: Michaela Zamari

Slovenská autorka Michaela Zamari si získala čitateľov najmä romanticko-erotickou sériou Šéf môjho šéfa či dobrodružnejšiou sériou Rozhodnutie

Tento rok nás už potešila exotickou novinkou Priznanie a romantickým trilerom s názvom Azaelov pád. Práve tento román vznikol ako originálny projekt a v lete ho pokrstila spolu so spoluautorkami - Bajou Dolce, Ivicou Ďuricovou, Vandou Kys a Vladimírou Šebovou. Za krstného otca si autorky vybrali ďalšieho talentovaného autora Frankieho Kozmona.

Keby ste sa jej vtedy opýtali, či tento rok prispeje na knižný trh ešte niečím ďalším, presvedčene by sa pousmiala, že iba prvým českým prekladom, ktorého sa v októbri dočkal práve román Rozhodnutie. Napriek tomu v septembri ohlásila ďalšiu knihu a pod vianočný stromček prináša sviežu novinku Nebol si v pláne. Ako napovedá aj samotný názov, prišlo to nečakane. 

„Naozaj som chcela do Vianoc dopísať rozpísanú knihu a potom oddychovať, ale hlavné postavy mojej najnovšej knihy boli neodbytné. Až tak, že som knihu musela napísať za tri týždne, aby stihla vyjsť ešte tento rok a rovno pod vianočný stromček," priznáva autorka.

Netají sa tým, že svoje rozhodnutie by nezmenila a aj keď táto kniha predbehla všetky ostatné námety, je to vraj to najlepšie, čo sa jej mohlo prihodiť. Nebol si v pláne je zároveň desiatou knihou, ktorá nesie autorkin pseudonym a nechýba v nej vášeň, humor, láska a cestovanie. Všetky ingrediencie, na ktoré sú fanúšikovia Zamari zvyknutí. Ak sa chcete v zimnom období preniesť do tepla, túto romantickú oddychovku zoženiete v každom dobrom kníhkupectve, prípadne online. Už ste počuli o láske na prvé počutie?

Tea o tom vie svoje. Neznámy muž jej v mene mobilného operátora zavolá už po tretíkrát za šesť rokov, aby ju zlanáril ku konkurencii. Aj náhoda má svoje limity, nemyslíte?

Vytrvalosť nie je trestná, no tento muž sa nehanbí sfúknuť ju ako neposlušnú pubertiačku, keď mu zakaždým oznámi, že si predĺžila zmluvu u konkurencie.
Napriek tomu jeho príťažlivý a panovačný hlas prenikol do každej bunky jej tela už pri prvom telefonáte. Šialene túži priradiť si k nemu aj tvár, hoci morálny kompas namieta. Až dovtedy, keď sa z nej stane slobodná žena, ktorá si nikdy nemôže byť istá, kedy ten hlas počuje naposledy.

Dochádza jej trpezlivosť a možno aj čas. Tak spraví to, po čom túžia mnohí z nás, ale málokto naberie guráž. Odpovie vnútornému hlasu na otázku – Čo ak? Ibaže kontakt na toho druhého má iba jeden z nich.
Vyzvali by ste niekoho, aby vás zavolal na rande a zložili?

Práve tam sa začína rozbúrená cesta plná vzrušenia, nedorozumení a dobrodružstva.
A čo ak ani len netušia, že aj osud má svoju ponuku paušálov a nie všetky sa dajú predĺžiť? Dokážu napriek záväzkom zmeniť svojho operátora?

Podobné články

Knihy

Dokáže láskyplné partnerstvo prežiť smrť dieťaťa?

Zdroj: bux.sk

Celý život je príbeh o tom, ako rýchlo a výrazne sa vám dokáže zmeniť život. Výborne napísaný príbeh...

Knihy

Neznámych nemiluj. Lebo ti ublížia...

Zdroj: bux.sk

„Si lacná suka, nebudem riskovať, že od teba chytím nejaké svinstvo. Od prvého momentu, keď som ťa u...