Knihy

Vymaľujte si Vianoce

Vymaľujte si Vianoce Počet fotiek v galérii: 1

Ak ste unavení, máte v práci množstvo povinností, ďalšie vás čakajú doma, koledujete si o kolaps. Vaše telo i myseľ sa ozvú, nech už je to akýmkoľvek spôsobom. Možno vás skolí chrípka, budete mať čoraz viac migrén a bude vás pobolievať celé telo. Alebo budete v neustálom strese, napätí a nedokážete sa sústrediť.

Potrebujete vypnúť. A na to vám poslúžia napríklad antistresové maľovanky. Práve vyšla ďalšia krásna kniha maľovaniek pre dospelých, ktorá oslavuje radosti Vianoc. Navyše od autorky, ktorá sa kvalitou a pestrosťou svojich maľovaniek preslávila po celom svete. 

Johannine Vianoce od Johanny Basfordovej je slávnostná kniha maľovaniek, ktorá vás určite nadchne.
Využite adventné týždne na upokojenie duše a mysle s vianočnou maľovankou a vykúzlite darčeky pre svojich najbližších.
Husté sneženie jemných vločiek, rozkošne vyzdobené perníkové domčeky, sane ťahané sobmi, to všetko patrí k nádhernej oslave Johanniných Vianoc. Vyberte perá a ceruzky a vymaľujte, dokončite a vyzdobte každé slávnostné umelecké dielo.

„Psychológovia radia: vyskúšajte maľovanky pre dospelých. Je to úžasný spôsob, ktorý donúti mozog pracovať trošku inak, ako je zvyknutý počas hektického dňa, keď sa naň valí stres a zhon z každej strany,“ píše sa v článku Antistresové vymaľovánky?

Naozaj fungujú!

Blížiace sa vianočné sviatky sú pre mnohých z nás obdobím nekonečného stresu a naháňania. Pokúsme sa ale uprostred adventu sadnúť si k slávnostnej maľovanke a vymaľovať obrázky pre svojich najbližších, ktoré im môžeme podarovať ako pohľadnice spolu s niekoľkými vrúcnymi slovami.
Pravdepodobne ich to poteší viac ako darček z obchodu, lebo počas maľovania sme na nich mysleli a vlastnou fantáziou vytvorili pre nich vzácny obrázok.
Johanna Basfordová je autorkou svetových hitov ako Magická džungľa, Stratený oceán, Tajomná záhrada a Začarovaný les. Z jej maľovaniek sa vo svete predalo viac ako 20 miliónov kusov. A určite zaujmú aj jej najnovšie Johannine Vianoce.

Antistresové vymaľovánky: http://lepsiden.sk/antistresove-vymalovanky-naozaj-funguju/

 

Podobné články

Knihy

Dokáže láskyplné partnerstvo prežiť smrť dieťaťa?

Zdroj: bux.sk

Celý život je príbeh o tom, ako rýchlo a výrazne sa vám dokáže zmeniť život. Výborne napísaný príbeh...

Knihy

Neznámych nemiluj. Lebo ti ublížia...

Zdroj: bux.sk

„Si lacná suka, nebudem riskovať, že od teba chytím nejaké svinstvo. Od prvého momentu, keď som ťa u...