Lifestyle / Móda

Dovolenkový bedeker s F&F

Dovolenkový bedeker s F&F Počet fotiek v galérii: 18

Kufor s oblečením na letnú dovolenku je osobitná kategória. Tentokrát sa balí a kombinuje výbava pre chvíle najväčšej pohody.

Úplne iná, ako do práce či na bežný deň. Ak idete do tepla, nemali by ste zabúdať na dostatočný počet plaviek. Na pláži si zaslúžite byť originálna každý deň. S F&F si ich nakombinujete hravo a za výhodnú cenu.

Na pláži vždy v novom outfite

Tak, ako si do práce alebo do mesta nevezmeme každý deň to isté, počas celého týždňa, nemal by ani náš plážový šatník predstavovať dvoje plavky na celý pobyt. Doprajte si byť každý deň na pláži iná a jedinečná. S novou kolekciou plaviek od F&F sa kombinácie pýtajú samé a za priaznivé ceny.
Aktuálna ponuka plaviek od F&F necháva priestor vašej fantázii. Bohatá kolekcia priam nabáda k hre. Kombinujte, variujte, vytvorte si rôznorodé outfity originálnych „dvojíc“.

Kombinujte, hrajte sa

Dostupné sú žiarivé farby ale aj tradičná čierna, výrazné vzory i jednoduchosť, dvojdielne plavky, a rovnako tak stále viac trendové celé. Napríklad luxusné jednodielne plavky s elegantným šnurovaním.
Aj v rámci dvojdielnych plaviek F&F si pri balení svojej plážovej batožiny prídete na svoje. Strihy spodných dielov rôznej farebnosti a vzorov, štýlovo tvarované vrchné diely, opäť v rôznych variáciách farieb, vzoroch a aplikáciách – to všetko ponúka tohtoročná kolekcia. Mimoriadne príjemným bonusom je ľahká vzájomná kombinovateľnosť nakúpených spodných a vrchných dielov.

S aktuálnou kolekciou F&F sa, jednoducho, vy a ani vaša polovička nudiť nebudete. Viac dovolenkových inšpirácií nájdete na www.F-F.com.

Podobné články

Lifestyle / Móda

Jesenný trend inšpirovaný krevetami

Jesenný trend inšpirovaný krevetami

Na januárovom London fashion weeku, kde sa predstavili trendy pre tohtoročnú jeseň a zimu, po prvý r...