Lifestyle / Móda

Sivou proti nude

Sivou proti nude Počet fotiek v galérii: 1

Už dávno neplatí slovné spojenie „sivá ako myš“. Univerzálna a ľahko kombinovateľná farba je populárna pre svoju tvárnosť a vyhľadávaná pre podčiarknutie osobitého štýlu. 

Základ garderóby tvorí túto jeseň aj v detskom šatníku. Neveríte? Pozrite sa na kolekciu pre chlapcov a dievčatá bližšie.

Ideálna na jeseň

Zachmúrené počasie alebo posledné záchvevy slnečných dní, jeseň dorazila a spolu s ňou je načase vymeniť garderóbu. Je tu obdobie vrstvenia, keď sa teplota neraz z ranného chladu ocitne nad dvadsiatimi stupňami Celzia, a je potrebné kombinovať ľahšie kúsky s úpletom. Spojivkom v pestrom odeve pre škôlkarov a školákov by mala byť neutrálna unisexová farba, ktorá je zárukou skvelého outfitu.

Sivá je nová ružová

Vaša malá princezná určite nesplynie s davom, keď sa neoblečie od hlavy po päty do cukríkovo ružovej. Samozrejme, na jeseň sa ešte nechce vzdať šiat alebo sukieň. Malá slečna je však vystavená vetru a chladu, preto by ročnému obdobiu mal zodpovedať aj materiál – hrubší a odolnejší. Dôležitý je tiež strih a štýl. Dnes si možno vybrať naozaj z mnohých možností od tylových až po háčkované. Dobrou voľbou sú tiež vesty, svetre či úpletové šaty v sivej s farebnými aplikáciami alebo nápismi. V kombinácii s farebnými hrubými pančuchami bude v nich vaša dcérka jednoducho šik!

Spontánna hravosť

Ležérnosť sivej pristane chlapcom. Platí to pre všetky odtiene tejto farby, ktorej veľkou výhodou je jej praktickosť. Či už ide o nohavice na bežné nosenie, tepláky z vlny, svetre, mikiny, či dokonca obleky, môžu ich nosiť uvoľnene a bez obáv, že ich mama vyhreší za každú škrvnu. Šedé tričká v kombinácii s originálnymi farebnými motívmi sa dajú nosiť k výrazným kúskom, model tak bude vyzerať sviežo. Ak chcú byť chlapci trendy, je to dobrá voľba.

TIP! Dievčatá vyniknú najmä v ľadovo sivej v kombinácii s bordovou. Šedé legíny zase ladia s modrými, béžovými a bielymi kúskami. U chlapcov sa dobre kombinuje sivá s modrou, čiernou, zelenou i bielou. Nebojte sa ani červených nohavíc, tie skvelo vyzerajú so sivým topom.
VIAC NÁJDETE NA E-SHOPE www.bonprix.sk

Podobné články

Lifestyle / Móda

Jesenný trend inšpirovaný krevetami

Jesenný trend inšpirovaný krevetami

Na januárovom London fashion weeku, kde sa predstavili trendy pre tohtoročnú jeseň a zimu, po prvý r...