Lifestyle / Móda - Lifestyle

Letné šperky - šperky v lete

Letné šperky - šperky v lete Počet fotiek v galérii: 1

Najpopulárnejšie ročné obdobie je tu v plnom prúde a my si užívame slniečko, horúce dni a teplé večery. Bavíme sa letnou módou, odhaľujeme štýlovo ramená a ukazujeme opálené nohy i ruky. Vystavujeme na obdiv oveľa viac kože než v akomkoľvek inom ročnom období. 

Minimalistické odevy, ktoré nosíme, aby sme sa neupiekli, otvárajú veľké možnosti všetkým milovníkom šperkov. Pretože kedy inokedy než v lete sa môžete ozdobiť tými veľkými visiacimi zlatými náušnicami s farebnými kamienkami? Kedy inokedy tak pekne vynikne masívny náhrdelník, ktorý si dovezieme z dovolenky pri mori? Z Turecka sa vraciame so zlatými šperkmi, zo Španielska s kúskami ozdobenými tyrkysom, v českých luhoch a hájoch si nenecháme uniknúť ohnivo červené granáty. Každá krajina oplýva klenotom, ktorému nedokážeme odolať.


Odhalená koža a výrazné šperky k sebe tak nejako patria.

Čo dá lepšie vyniknúť tuctom strieborných a zlatých náramkov než opálené zápästie? Prípadne teraz tak populárne náramky na členky– budete ich nosiť k sandálom alebo ku kozačkám? K halenkám a ku šatám s holými ramenami si vyberajte výrazné visiace strieborné náušnice. Pri každom pohybe hlavou sa pôvabne rozhojdajú a pritiahnu pozornosť k vašej dlhej šiji a jemne klenutým kľúčnym kostiam. Hlboký dekolt letných modelov si zas zaslúži vyplniť statement náhrdelníkom alebo niekoľkými retiazkami s príveskami. A čo prstienky? Tým veľkým v tvare motýľa, ktorý sa do kancelárie úplne nehodí, na dovolenke oslníte a urobíte veľký rozruch.
Leto je pre šperky ako stvorené, ale zároveň im trochu škodí.

Kedy sa totiž potíme najviac? Kedy športujeme najčastejšie? Kedy trávime dni kúpaním sa v bazéne, rybníku alebo na pláži? Pot a morská voda drahým kovom ani perlám a diamantom totiž príliš dobre nerobia. Máme pre vás teda jedinú radu: pred športom a zábavou vo vode šperky zo zlata, striebra či platiny starostlivo uschovajte do krabičiek alebo aspoň do malého igelitového sáčika či papierovej vreckovky a pred ich opätovným nasadením sa radšej opláchnite a utrite. Nezabudnite ani na zásnubný prstienok. Je nám jasné, že sa tým blýskavým diamantom túžite každému pochváliť, ale pokiaľ chcete, aby šperk vydržal čo najdlhšie ako nový, skúste to bez neho chvíľku vydržať. Všetky klenoty tiež po celodennom nosení za dusného popoludnia osušte a ošetrite. Venujte svojim šperkom trošku starostlivosti a dovoľte im zažiariť.

Prajeme vám krásne leto plné perfektne zladených outfitov doplnených ligotavými šperkmi.

PR článok

Podobné články

Lifestyle / Móda

Jesenný trend inšpirovaný krevetami

Jesenný trend inšpirovaný krevetami

Na januárovom London fashion weeku, kde sa predstavili trendy pre tohtoročnú jeseň a zimu, po prvý r...