Súťaže

Súťaž! Jarný detox pleti s Avonom

Súťaž! Jarný detox pleti s Avonom Počet fotiek v galérii: 4

Súťaž UKONČENÁ!

Doprajte pleti jarný detox s líniou obsahujúcou morské riasy od AVONu! 

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú líniu Planet Spa, ktorá má exkluzívne zloženie s morskými riasami. Vďaka týmto výťažkom, ktoré podporujú obnovu buniek, bude vaša pleť perfektne hydratovaná a svieža.

AVON prináša novú líniu pleťovej starostlivosti značky Planet Spa, ktorá je obohatená o pravé morské riasy. Vďaka všetkým benefitom mora, tak môžete dopriať pleti starostlivosť ako zo salónu. Prírodné morské riasy, bohaté na minerály a kryštalickú soľ, osviežia mdlú pleť a pripravia ju na jar. Detoxikačná línia je ako stvorená pre milovníčky jemnej a sviežej pleti.

Mechanika súťaže

Zapojiť sa do súťaže môžete zaslaním správnej odpovede na adresu sutaz@onavie.sk do 9.3.2018. Nezabudnite uviesť predmet - Planet Spa a pripojiť svoju adresu a telefonický kontakt - pre zaslanie výhry.

O čo hráme

Odmeníme troch výhercov, ktorý získavajú balíček pleťovej starostlivosti Planet Spa

Súťažná otázka

Napíšte nám, akú základnú zložku obsahuje línia pleťovej kozmetiky Planet Spa

Vyhladzujúci hydratačný gél na očné okolie s výťažkom z morských rias, Objem: 15 ml, Bežná cena: 7,70 €
Vyhladzujúci gél hydratuje očné okolie, vyhladzuje pleť a redukuje tmavé kruhy pod očami. Zlepšuje jej štruktúru a obnovuje oddýchnutý a mladistvý vzhľad pleti.

Vyhladzujúca zlupovacia pleťová maska s výťažkom z morských rias, Objem: 75 ml, Bežná cena: 7,50 €
Maska s pravými morskými riasami odstraňuje odumreté pleťové bunky a redukuje viditeľnosť pórov. Pomáha zlepšiť vzhľad pleti a zanecháva ju vyživenú a úžasne vyhladenú.

Masážna pomôcka na očné okolie, Materiál: oceľ/drevo, Dĺžka: cca 12,5 cm, Bežná cena: 8,90 €
Pomôcka na masáž očného okolia chladí oblasť pod očami a tým napomáha zmierniť opuch. Uľahčuje nanášanie výrobkov na jemnú pleť v okolí očí.

Vyvhrali ste?

Paulína Pastvová, Trnava; Anna Luptáková, Bratislava; Oliver Janiga, Jelšava

Podobné články