Súťaže

Súťaž! Alcina - Skin Manager

Súťaž! Alcina - Skin Manager Počet fotiek v galérii: 1

Súťaž UKONČENÁ

Skin Manager – pleťové tonikum s obsahom ovocných kyselín

Pleťové tonikum Skin Manager ALCINA s obsahom ovocných kyselín a kyslým pH odstraňuje odumreté bunky, čistí pleť do hĺbky a napomáha jej regenerácii. Hydratuje pleť a zlepšuje jej hospodárenie s vodou. Ihneď, po aplikácii tonika, môžete pocítiť na pokožke ľahké šteklenie, ktoré vypovedá o okamžitom efekte prípravku. Pri pravidelnom používaní viditeľne zlepšuje stav pleti – pokožka je hladšia, rozjasnená a s jemnejšími pórmi, čo uľahčuje aj nanášanie make-upu. Jeho účinky ocenia ako zákazníčky so zrelšou a hrubšou pleťou, tak s pleťou problematickou. Odporúčame pre každý typ pleti.

Čo sú to ovocné kyseliny?
Kozmetika s obsahom alfa-hydroxykyselín (AHA) bola prvýkrát uvedená na trh koncom osemdesiatych rokov a odvtedy zaznamenala veľký nárast popularity, pretože má skvelý efekt na problematickú a zrelú pleť. Ovocné kyseliny narušujú proteínové väzby medzi odumretými bunkami na povrchu kože, odstraňujú ich a odkrývajú pod nimi bunky jasnejšie a zdravšie. Tento proces čistí upchané póry, zlepšuje tonus pleti a zároveň vyhladzuje drobné vrásky. Medzi ovocné kyseliny patrí kyselina glykolová, citrónová, mliečna, jablčná a vínna. Najobľúbenejšia je práve kyselina glykolová, ktorá sa získava z cukrovej trstiny a vďaka tomu, že jej molekuly sú veľmi malé, je schopná dobre preniknúť do pokožky.
Pleťové tonikum Skin Manager obsahuje práve kyselinu glykolovú, ktorá pôsobí ako peeling a súčasne zlepšuje schopnosť pleti viazať vodu. Stimuluje rast nových buniek v hlbších vrstvách pokožky a podporuje regenerácii zrelšej pleti.

Mechanika súťaže

Zapojiť sa do súťaže môžete zaslaním správnej odpovede na adresu sutaz@onavie.sk do 23.3.2018. Nezabudnite uviesť predmet - Skin Manager a pripojiť svoju adresu a telefonický kontakt - pre zaslanie výhry.

O čo hráme

Odmeníme troch výhercov, ktorí získavajú pleťové tonikum Skin Manager

Súťažná otázka

Napíšte nám, aké kyseliny patria medzi tie ovocné.

Vyhrali ste?
Andrea Jánska, Bratislava; Anton Kováč, Ivánka pri Dunaji; Lucia Morvajová, Košice  
 
 
Použitie:
Tonikum je možné používať každý deň počas celého roku. Aplikujte každé ráno a/alebo večer na vatový tampónik a vyčistite pleť. Neodporúčame používať ho častejšie ako dvakrát za deň. Vyhnite sa citlivým oblastiam okolo očí a pier. Tonikum môžete kombinovať s akýmkoľvek vaším obľúbeným pleťovým krémom.
Minimálna predajná cena: 9,95 €, Obsah: 190 ml
www.alcina.sk

Podobné články