Súťaže

Súťaž! Kolekcia vôní Avon EVE

Súťaž! Kolekcia vôní Avon EVE Počet fotiek v galérii: 5
Užite si každý okamih v živote s novou kolekciou vôní Avon Eve! 

Život je zbierkou okamihov. Nenechajte ich vyblednúť – zapamätajte si každý z nich vďaka výnimočným vôňam z kolekcie Avon Eve od spoločnosti AVON Cosmetics. Novinky zo sveta dámskych vôní sú špecifické, rovnako ako vaša osobnosť. Každý príbeh vám tak vždy pripomenie vôňa zosobňujúca vaše ja. 

Spoločnosť AVON v exkluzívnej spolupráci s hollywoodskou hviezdou, Evou Mendes, predstavuje novú kolekciu zo sveta vôní Avon Eve. Rozširuje tak portfólio dámskych vôní o ďalšie dve jedinečné vône inšpirované životom a jeho každodennými príbehmi – Toaletný parfum Eve Confidence a Toaletný parfum Eve Alluring.

Každá žena má svoju dobrodružnú cestu životom, preto ju obohaťte unikátnymi vôňami, ktoré vás budú sprevádzať kamkoľvek sa vyberiete!

 

Mechanika súťaže

Zapojiť sa do súťaže môžete zaslaním správnej odpovede na adresu sutaz@onavie.sk do 16.2.2018. Nezabudnite uviesť predmet - Eve Confidence e a pripojiť svoju adresu a telefonický kontakt - pre zaslanie výhry.

O čo hráme

Odmeníme jedného výhercu, ktorý získava vôňu Avon Eve Confidence


Súťažná otázka

Napíšte nám, ako sa volá holywoodska hviezda, ktorá je tvár vôní Avon Eve Confidence a Eve Alluring

 


Toaletný parfum Eve Confidence, Objem: 50 ml, Bežná cena: 24, 90 €
Zvečnite svoj úspech vďaka Toaletnému parfumu Eve Confidence. Premeňte deň plný výziev na úspech vďaka bohatej kompozícii, v ktorej sa tóny pôvabnej plumérie hrajú s rajským nektárom, zavŕšené sladkými, vanilkovo-drevitými tónmi. Krásna vôňa si vás hneď podmaní svojou špeciálnou kombináciou.
MINI Toaletný parfum v spreji Avon Eve Confidence, Objem: 10 ml, Bežná cena: 7,90 €
Telové mlieko Avon Eve Confidence, Objem: 150 ml, Bežná cena: 7,00 €

Toaletný parfum Eve Alluring, Objem: 50 ml, Bežná cena: 24,90 €
Každý romantický večer bude nezabudnuteľný vďaka zvodnej vôni vábivého kvetu horkého pomaranča v spojení s mámivým nektárom rozvíjajúcim sa na základe zmyselného pižma. Toaletný parfum Eve Alluring sú ideálnou vôňou pre šarmantné a láskyplné dámy.
MINI Toaletný parfum v spreji Avon Eve Alluring, Objem: 10 ml, Bežná cena: 7,90 €
Telové mlieko Avon Eve Alluring, Objem: 150 ml, Bežná cena: 7,00 €

 Vyhrali ste?

Anna Schrameková, Nižný Slavkov

Podobné články

Súťaže

Súťaž! Alcina - Skin Manager

Súťaž! Alcina - Skin Manager

Súťaž UKONČENÁ