Súťaže

Súťaž! Attraction od Avonu

Súťaž! Attraction od Avonu Počet fotiek v galérii: 1

Súťaž UKONČENÁ!

Objavte 2 nové zvodné vône z obľúbenej kolekcie Avon Attraction!

Len ty a on... a celý svet sa na chvíľu zastaví. Tento výnimočný pocit zažijete s novými vôňami pre ňu a pre neho z obľúbenej kolekcie Avon Attraction, ktoré prináša spoločnosť AVON Cosmetics.


AVON rozširuje svoju ponuku vôní a predstavuje hneď 2 novinky v podobe Toaletného parfumu Avon Attraction Rush for Her a Toaletnej vody Avon Attraction Rush for Him. Symbolizujú dokonalé spojenie, ktoré je také intenzívne ako aj vášeň medzi partnermi. Sú vytvorené z výnimočných a zvodných tónov, aby ste sa cítili neodolateľne príťažlivo.

Toaletný parfum Avon Attraction Rush for Her
Objem: 50 ml
Bežná cena: 27,00 €

Dámsku novinku z kolekcie Avon Attraction vytvoril svetoznámy parfumér Jerry Caiazzo. Patrí do kategórie kvetinovo-orientálnych vôní. Predstavuje dokonalú zmes tónov listov lesnej jahody v kombinácii s indickým jazmínom, fialkou, akordami ambry a tmavou čokoládou.

Toaletná voda Avon Attraction Rush for Him
Objem: 75 ml
Bežná cena: 27,00 €

Pánsku novinku z kolekcie Avon Attraction vytvorili svetoznámi parfuméri Caroline Sabas a Jacques Huclier. Patrí do kategórie drevito-orientálnych vôní. Ukrýva v sebe tóny mandarínky, sviežich byliniek a škoricovej kôry, ktoré umocňujú akordy ambry a pačuli.

Mechanika súťaže

Zapojiť sa do súťaže môžete zaslaním správnej odpovede na adresu sutaz@onavie.sk do 11.6.2017. Nezabudnite uviesť predmet - Avon - Attraction a pripojiť svoju adresu a telefonický kontakt - pre zaslanie výhry.

O čo hráme

Žrebujeme jedného výhercu, ktorý získava vôňu Avon Attraction Rush for Her.

Súťažná otázka

Ako sa volá parfumér, ktorý vytvoril dámsku vôňu Attraction od Avonu?

Vyhrali ste?

Andrea Feciaková, Košice

Podobné články

Súťaže

Súťaž! Alcina - Skin Manager

Súťaž! Alcina - Skin Manager

Súťaž UKONČENÁ