Súťaže

Súťaž! Obojstranná kombinovateľná vôňa od Avonu

Súťaž! Obojstranná kombinovateľná vôňa od Avonu Počet fotiek v galérii: 1

Súťaž UKONČENÁ!

Objavte prvú obojstrannú kombinovateľnú vôňu od AVONu!

 

Spoločnosť AVON Cosmetic v exkluzívnej spolupráci s hollywodskou hviezdou, Evou Mendes, predstavuje novinku v podobe Toaletného parfumu Avon Eve Duet. Je to prvá obojstranná vôňa, ktorú môžete kombinovať podľa nálady.

AVON prináša jedinečnú dámsku novinku zo sveta vôní – Toaletný parfum Avon Eve Duet, ktorého tvárou sa stala Eva Mendes, hollywodska hviezda. Tá jednoznačne odporúča voňavú novinku, ktorá jej vyhovuje najmä vďaka jej kombinovateľnosti. „Moja nálada sa dokáže zmeniť z minúty na minútu. Chcem, aby to vôňa, ktorú mám na sebe, odrážala.“

Toaletný parfum Avon Eve Duet; Objem: 50 ml; Bežná cena: 42,00 €


Avon Eve Duet je prvý obojstranný kombinovateľný parfum od AVONu. Pozostáva z dvoch jedinečných vôní, ktoré sú v dokonalej harmónii. Vyberte si jednu – zlatú alebo fialovú – podľa vašej momentálnej nálady, štýlu, duševného stavu. Môžete byť jemná a žiarivá, alebo zmyselná a zvodná. Zmiešajte ich spolu a vytvorte si vlastnú unikátnu vôňu – presne takú, aká sa vám páči! Vyjadrite tak všetky svoje stránky s vôňou, ktorá vám ponúka viac.

Žiarivá, presne tento prívlastok je výstižný pre prvú časť novej vône. Tvoria ju tóny klementínky, kvetov jablone, čistého výťažku z jazmínu, lekna a svetlých drevín. Je povzbudzujúca, nenútená a oslnivá. Pre druhú časť vône je zas charakteristické pomenovanie zmyselná. Očarí vás kombináciou tónov divej slivky, ružového korenia, nočného jazmínu, lekna a pačuli. Je podmanivá, zvodná a neodolateľná.

Mechanika súťaže

Zapojiť sa do súťaže môžete zaslaním správnej odpovede na adresu sutaz@onavie.sk do 26.9.2017. Nezabudnite uviesť predmet Avon - Eve Duet a pripojiť svoju adresu a telefonický kontakt - pre zaslanie výhry.

O čo hráme

Vôňa Avon Eve Duet

Súťažná otázka

Z akej kombinácie "tónov" sa skladá parfeém Avon Eve Duet?

 Vyhrali ste?

Lubica Slaninkova, Bánovce nad Bebravou

Podobné články

Súťaže

Súťaž! Alcina - Skin Manager

Súťaž! Alcina - Skin Manager

Súťaž UKONČENÁ